آخرین اخبار
کد خبر: ۳۱۴۵۸۸
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۹
مامون سویدان، مشاور محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در امور جوانان آنچه که یک سایت متعلق به حماس در خصوص مدارک موجود دال بر ارتباط توفیق طیراوی، عضو کمیته مرکزی فتح با حمد دحلان عضو سابق فتح و نقش طیراوی در اعطای مجوز ورود به کرانه غربی به نزدیکان دحلان را تکذیب کرد.
مشاور ابو مازن گزارشات حماس درباره اتهامات به دو تن از اعضای فتح را رد کرد
به گزارش سایت ندا به نقل از خبرگزاری امد للاعلام وابسته به جنبش فتح، مامون سویدان، مشاور محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در امور جوانان آنچه که یک سایت متعلق به حماس در خصوص مدارک موجود دال بر ارتباط توفیق طیراوی، عضو کمیته مرکزی فتح با حمد دحلان عضو سابق فتح و نقش طیراوی در اعطای مجوز ورود به کرانه غربی به نزدیکان دحلان را تکذیب کرد و عاری از صحت خواند و گفت این سایت نوشته که این اسناد و مدارک با امضاء و تایید من به محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین ارایه داده شده است. 

وی گفت این سایت همچنین نام دکتر صلاح ابوختله یکی از رهبران فتح را به عنوان تاکید کننده ارتباط طیراوی با دفتر دحلان در غزه برده است که کذب و بسیار شرم آور می باشد. سویدان تاکید کرد که باید همه در راستای ایجاد وحدت در صفوف فلسطینی ها و برگزاری انتخابات شفاف و سالم تلاش کنند.       
 
 یکشنبه 31 مرداد1395

نام:
ایمیل:
* نظر: