آخرین اخبار
کد خبر: ۳۱۴۶۷۰
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۱
حماس می خواهد شکست خود را در مناطق مختلف به دیگران نسبت دهد و اصرار دارد دیگران را متهم و خود را از همه اتهامات در برابر مردم مبرا سازد.
فتح ادعاهای حماس را رد کرد و آن را توجیه هایی شکست خورده خواند
به گزارش سایت ندا به نقل از خبرگزاری امد للاعلام وابسته به جنبش فتح، اسامه القواسمی، سخنگوی فتح درباره ادعاهای اخیر حماس درباره فتح گفت، جنبش فتح اداعاهای حماس درباره ثبت نام نامزدهای حماس برای انتخابات شهرداری ها در کرانه غربی را رد می کند و آن سخنان از یک سو برای سرپوش نهادن بر شکست این جنبش در ارایه لیستی از نامزد های خود در مناطق مختلفی از کرانه و غزه و از سوی دیگر برای سرپوش نهادن بر اقدامات امنیتی آنها در حق رهبران و فرماندهان فتح در غزه می باشد. 

وی تاکید کرد حماس می خواهد شکست خود را در مناطق مختلف به دیگران نسبت دهد و اصرار دارد دیگران را متهم و خود را از همه اتهامات در برابر مردم مبرا سازد. 

این مشخص است که فتح در راه ایجاد دموکراسی موفق بوده است. وی خاطر نشان ساخت که حماس برخی از رهبران فتح در غزه را بازداشت کرده و آنها را از فعالیت های انتخاباتی منع کرده است و برای ایجاد شکاف در فتح سعی دارد اخبار دروغ منتشر و شایعه پراکنی کند. 

قواسمی در خاتمه تاکید کرد که ما در فتح با تلاش بیش از پیش به توسعه و ایجاد دموکراسی سالم و شفاف می پردازیم و سعی داریم در ورای این انتخابات به سوی وحدت ملی گام برداریم که خود گامی به سوی آشتی ملی، اشاعه فرهنگ دموکراسی و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و قانونگذاری نیز خواهد بود.
        
شنبه 06 شهریور 1395

نام:
ایمیل:
* نظر: