آخرین اخبار
کد خبر: ۳۱۴۷۸۲
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۶
ریاض منصور، نماینده دائم فلسطین در سازمان ملل متحد، با شرکت در نشست کشورهای عدم تعهد بر ضرورت پذیرش مسئولیت قضیه فلسطین از سوی شورای امنیت سازمان ملل متحد تاکید و خواستار پی گیری جدی مساله شهرک سازی های رژیم صهیونیستی و قدس شرقی شد که ماه مارس 2016 مطرح گردید.
نمایند فلسطین در سازمان ملل بر ضرورت پذیرش مسئولیت مساله فلسطین از سوی سازمان ملل تاکید کرد
به گزارش سایت ندا به نقل از خبرگزاری فلسطین الیوم، ریاض منصور، نماینده دائم فلسطین در سازمان ملل متحد، با شرکت در نشست کشورهای عدم تعهد بر ضرورت پذیرش مسئولیت قضیه فلسطین از سوی شورای امنیت سازمان ملل متحد تاکید و خواستار پی گیری جدی مساله شهرک سازی های رژیم صهیونیستی و قدس شرقی شد که ماه مارس 2016 مطرح گردید. 

وی همچنین از ایران بخاطر ریاست این دوره  از ونزوئلا بخاطر ریاست آینده این دوره تشکر کرد. منصور همچنین به نشست شورای امنیت در 15 سپتامبر 2016 اشاره کرد که قرار است در خصوص وضعیت در خاورمیانه بویژه مساله فلسطین برگزار شود و ریاست آن را وزیر خارجه نیوزیلند بر عهده دارد.

ملاحظه: روز جمعه 19 شهریور 1395(09سپتامبر 2016) اعضای جنبش کشورهای عدم تعهد در دفتر هماهنگی های این جنبش در مقر سازمان ملل متحد در نیویورک برگزار شد. در این نشست آخرین تحولات در منطقه و فلسطین با حضور نماینده دائم فلسطین در سازمان ملل متحد، بررسی شد.   

 یکشنبه 07 شهریور 1395

نام:
ایمیل:
* نظر: