آخرین اخبار
کد خبر: ۳۱۴۸۳۱
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۳
به گزارش سایت ندا به نقل از خبرگزاری فلسطین الیوم، جنبش جهاد اسلامی فلسطین یکشنبه 28 شهریور 1395 (18 سپتامبر 2016) نسبت به به خطر افتادن جان برادران البلبول و مالک القاضی که مدت هاست در اعتصاب غذا به سر می برند، ‌هشدار داد.
هشدار جهاد اسلامی به رژیم صهیونیستی نسبت به سلامت جان اسرای اعتصاب کننده

به گزارش سایت ندا به نقل از خبرگزاری فلسطین الیوم، جنبش جهاد اسلامی فلسطین یکشنبه 28 شهریور 1395 (18 سپتامبر 2016) نسبت به به خطر افتادن جان برادران البلبول و مالک القاضی که مدت هاست در اعتصاب غذا به سر می برند، ‌هشدار داد. احمد المدلل، از اعضای ارشد این جنبش در سخنانی در تحصن اعلام همبستگی با این سه اسیر در غزه تاکید کرد، دشمن می خواهد با رفتاهای خشن خود با اسرا، از این قضیه به نفع خود استفاده کند.

 المدلل از سازمان های حقوق بشر و کمیته بین المللی صلیب سرخ و سازمان ملل پرسید که واقعا نقش آنها در این میان چیست و گفت:" اگر نمی توانید از اسرا دفاع کنید و در نبردی که در پیش گرفته اند از آنها حمایت کنید پس جایی میان ما ندارید، چمدان های خود را جمع کنید و بروید". وی از مردم فلسطین خواست، در مقابل دشمن صهیونیستی به پا خیزند و از نیروهای امنیتی تشکیلات خودگردان نیز خواست از مردم فلسطین که هر روز در شهرهای کرانه غربی و قدس کشته می شوند، حمایت کنند. المدلل از امت عربی و اسلامی دعوت کرد،‌ حامی اسرای قهرمان فلسطینی باشند.

یکشنبه 28 شهریور 1395
نام:
ایمیل:
* نظر: