آخرین اخبار
کد خبر: ۳۱۴۹۱۶
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۶
زیاد النخاله،‌ معاون دبیر کل جنبش جهاد اسلامی در مصاحبه ای از تمامی نیروها و فعالان سیاسی که به تعامل با طرح جنبش جهاد اسلامی پرداخته اند،‌قدردانی کرد. النخاله طرح ده ماده ای شلح را "موضع و برنامه جنبش جهاد اسلامی" دانست و با رد اخبار مربوط به تهیه یک سند ملی توسط این جنبش پس از ارائه طرح مذکور گفت، چنین چیزی منوط به نتایج گفتگوی ملی مطرح شده در طرح دبیر کل جنبش است.
معاون دبیر کل جهاد اسلامی موضع مصر را در قبال طرح جدید این جنبش مثبت خواند

به گزارش سایت ندا به نقل از خبرگزاری فلسطین الیوم، زیاد النخاله،‌ معاون دبیر کل جنبش جهاد اسلامی در مصاحبه ای از تمامی نیروها و فعالان سیاسی که به تعامل با طرح جنبش جهاد اسلامی پرداخته اند،‌قدردانی کرد. النخاله طرح ده ماده ای شلح را "موضع و برنامه جنبش جهاد اسلامی" دانست و با رد اخبار مربوط به تهیه یک سند ملی توسط این جنبش پس از ارائه طرح مذکور گفت، چنین چیزی منوط به نتایج گفتگوی ملی مطرح شده در طرح دبیر کل جنبش است.

وی همچنین از دعوت رسمی مصر از رهبران جهاد اسلامی برای سفر قریب الوقوع به قاهره برای بحث در خصوص طرح و سایر قضایای مربوط به اوضاع فلسطین خبر داد و به تحول مهمی در موضع مصر در قبال نوار غزه نیز اشاره کرد که برای بازگشایی گذرگاه رفح و پایان دادن به محاصره غزه امیدوار کننده خواهد بود. جانشین دبیر کل جهاد اسلامی همچنین از موضع جنبش حماس در قبال "طرح جهاد اسلامی" قدردانی کرد و گفت، خالد مشعل و اسماعیل هنیه از کسانی بودند که با رمضان شلح تماس تلفنی داشته طرح ابتکاری وی را تبریک گفته اند.

 یکشنبه 16 آبان 1395
نام:
ایمیل:
* نظر: