آخرین اخبار
کد خبر: ۳۱۵۰۷۲
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۲
بسام ابو شریف، مشاور سیاسی یاسر عرفات:
به گزارش سایت ندا به نقل از خبرگزاری الرسالة نت، بسام ابو شریف، مشاور سیاسی یاسر عرفات، رهبر فقید فلسطین، در گفتگو با الرسالة نت نسبت به سکوت سازمان ها و گروه های فلسطینی سازمان آزادیبخش فلسطین در برابر دیکتاتوری محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین انتقاد کرد.
عباس یک دیکتاتور است و گروه های سازمان آزادیبخش فلسطین باید سکوت خود را بشکنند

به گزارش سایت ندا به نقل از خبرگزاری الرسالة نت، بسام ابو شریف، مشاور سیاسی یاسر عرفات، رهبر فقید فلسطین، در گفتگو با الرسالة نت نسبت به سکوت سازمان ها و گروه های فلسطینی سازمان آزادیبخش فلسطین در برابر دیکتاتوری محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین انتقاد کرد. وی با یاد آوری این که گروه های فلسطینی بودجه اختصاصی خود را از صندوق ملی فلسطین که در سال 1964 تاسیس شد، دریافت می کنند و این صندوق مسئول همه امور مالی متعلق به سازمان آزادیبخش فلسطین است،گفت، آنچه از صندوق ملی خرج می شود حق گروه های فلسطینی است و عباس نمی تواند منتی بگذارد.

 وی خاطر نشان ساخت که از سکوت گروه های فلسطینی در برابر تک روی ها و خودمختاری ها و دوگانگی های عباس در تعجب است و از آنها می خواهد با صلابت در برابر آن بیاستند. ابو شریف تاکید کرد که دیکتاوری های عباس را رد می کند زیرا عباس چنان بر فلسطین ریاست می کند انگار که مزرعه ای برای خانواده اش است.

وی از خانواده های فلسطینی ها دفاع کرد و خواستار توقف فوری کاهش حقوق ها شد و گفت تشکیلات باید بداند که ملت فلسطین در برابر این مساله مقاومت خواهند کرد و چنین نیز خواهد کرد تا موفق شود. ابو شریف به مساله ترور یاسر عرفات پرداخت و گفت برخی ابعاد پنهان در این ترور وجود دارد و نقش تشکیلات خودگردان در پرونده تحقیقات این ترور همچنان پوشیده مانده است.   

شنبه 26 فروردین 1396

نام:
ایمیل:
* نظر: