آخرین اخبار
کد خبر: ۳۱۵۰۷۹
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۵
صلاح البردویل، عضو دفتر سیاسی جنبش حماس سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 (25 آوریل 2017) اعلام کرد، هیئت جنبش فتح از توقف کاهش حقوق کارمندان غزه و پرداخت کامل حقوق در ماه آینده خبر داده است.
دفتر سیاسی جنبش حماس از پرداخت کامل حقوق کارمندان تشکیلات خودگردان در غزه، در ماه آینده خبر داد


به گزارش سایت ندا به نقل از خبرگزاری فلسطین الیوم، صلاح البردویل، عضو دفتر سیاسی جنبش حماس سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 (25 آوریل 2017) اعلام کرد، هیئت جنبش فتح از توقف کاهش حقوق کارمندان غزه و پرداخت کامل حقوق در ماه آینده خبر داده است. البردویل در سخنانی در خصوص آخرین تحولات نوار غزه با اشاره به این که دونالد ترامپ دیدگاه کامل و واضحی در خصوص راه حل قضیه فلسطین ندارد و در تلاش برای خلاصی از آن است گفت، ما باید آماده باشیم؛ چرا که آینده بسیار تاریک است و همه ما باید یکپارچه باشیم. وی همچنین تاکید کرد، سازمان آزادیبخش تبدیل به سازمانی در خدمت محمود عباس شده و این در حالی است که تشکیلات خودگردان افق سیاسی روشنی برای قضیه فلسطین ندارد.

البردویل با اشاره به طرح قطر برای آشتی ملی فلسطینی گفت، این عباس است که این طرح را رد می کند و تاکید کرد، باید از زبان خود قطری ها بشنویم که چه کسی با طرح آنها مخالفت کرده و چه کسی موافق طرح است عضو دفتر سیاسی حماس با تاکید بر این که ما برگ های برنده زیادی در دست داریم افزود، ما همه را متوجه مسئولیت هایشان خواهیم کرد، ما رو به مصر و کشورهای عربی و اتحادیه عرب خواهیم برد تا آنها را نسبت به مسئولیت هایشان آگاه کنیم. وی همچنین با اشاره به کمیته اداری نوار غزه تاکید کرد، ما آماده ایم تا اداره امور غزه را به دولت وفاق ملی بسپاریم و کمیته اداری را منحل کنیم.

سه شنبه 5 اردیبهشت 1396

نام:
ایمیل:
* نظر: