آخرین اخبار
کد خبر: ۳۱۵۹۶۸
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲
برخی منابع فلسطینی و صهیونیستی فاش کردند که نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از مصر برای میانجی‌گری جهت برقراری آتش‌بس در غزه درخواست کرده بود.
«رأی‌الیوم»: درخواست برقراری آتش‌بس در غزه از جانب «نتانیاهو» بود

برخی منابع فلسطینی و صهیونیستی فاش کردند که نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از مصر برای میانجی‌گری جهت برقراری آتش‌بس در غزه درخواست کرده بود.

برخی منابع فلسطینی و اسرائیلی گزارش دادند که این «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بود که از مصر خواست تا با میانجی‌گری خود جنبش‌های حماس و جهاد اسلامی را به پذیرش آتش‌بس متقاعد کند.

جنبش حماس دیشب از توافق آتش‌بس بین رژیم صهیونیستی و گروه‌های فلسطینی در غزه خبر داد.

روزنامه الکترونیکی‌ «رأی‌الیوم» به نقل از این منابع نوشت که رژیم صهیونیستی همچنین به طرف مصری ابلاغ کرد که جلوی به پرواز درآمدن بادبادک‌های آتش‌زا از نوار غزه به سمت فلسطین اشغالی را بگیرد.

طی درگیری‌های روز شنبه با گروه‌های مقاومت در نوار غزه، دستکم ۱۷۰ فروند راکت، خمپاره و موشک به سمت شهرک‌های نزدیک این منطقه شلیک شد.

بر اساس بیانیه رژیم صهیونیستی، سامانه گنبد آهنین این رژیم فقط توانسته ۳۰ فروند از این راکت‌ها را هدف قرار دهد.

صهیونیست‌ها با سانسور خبرهای مربوط به تلفات عملیات نیروهای مقاومت فلسطینی تنها اعلام کردند در پی برخورد راکت‌های فلسطینان به شهرک «سدیروت»، ۳ نیروی آنان مجروح شدند.

وزارت بهداشت غزه اعلام کرده بود در حملات رژیم صهیونیستی، ۲ نوجوان فلسطینی به شهادت رسیده و دست کم ۲۵ نفر دیگر زخمی شدند.


منبع:فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: