آخرین اخبار
بولتن رویداد و گزارش شماره568 نشریه دیجیتال: بولتن رویداد و گزارش شماره568 بولتن رویداد و گزارش شماره پانصد و شصت و هشت با هدف بررسي تحولات منطقه و تعيين خط مشي خارجی و سياستگذاري، منتشر شد.
بولتن رویداد و گزارش شماره567 نشریه دیجیتال: بولتن رویداد و گزارش شماره567 بولتن رویداد و گزارش شماره پانصد و شصت و هفت با هدف بررسي تحولات منطقه و تعيين خط مشي خارجی و سياستگذاري، منتشر شد.
بولتن رویداد و گزارش شماره 566 نشریه دیجیتال: بولتن رویداد و گزارش شماره 566 بولتن رویداد و گزارش شماره پانصد و شصت و شش با هدف بررسي تحولات منطقه و تعيين خط مشي خارجی و سياستگذاري، منتشر شد.
بولتن رویداد و گزارش شماره 565 نشریه دیجیتال: بولتن رویداد و گزارش شماره 565 بولتن رویداد و گزارش شماره پانصد و شصت و پنج با هدف بررسي تحولات منطقه و تعيين خط مشي خارجی و سياستگذاري، منتشر شد.
موارد بیشتر
شماره 32 و 33 فصلنامه مطالعات فلسطین نشریه تخصصی: شماره 32 و 33 فصلنامه مطالعات فلسطین موسسه تحقیقات و پژوهش های سیاسی علمی ندا شماره 32 و 33 (بهار و تابستان96) فصلنامه مطالعات فلسطین را منتشر کرد.
شماره 31 فصلنامه مطالعات فلسطین نشریه تخصصی: شماره 31 فصلنامه مطالعات فلسطین موسسه تحقیقات و پژوهشهای سیاسی علمی ندا شماره 31 (زمستان1394) فصلنامه مطالعات فلسطین را منتشر کرد.
شماره 30 فصلنامه مطالعات فلسطین نشریه تخصصی: شماره 30 فصلنامه مطالعات فلسطین موسسه تحقیقات و پژوهشهای سیاسی علمی ندا شماره 30 (پاییز 1394) فصلنامه مطالعات فلسطین را منتشر کرد.
شماره 29 فصلنامه مطالعات فلسطین نشریه تخصصی: شماره 29 فصلنامه مطالعات فلسطین موسسه تحقیقات و پژوهشهای سیاسی علمی ندا شماره 29 (تابستان 1394) فصلنامه مطالعات فلسطین را منتشر کرد.
موارد بیشتر
معرفی کتاب «هولوکاست و تجدیدنظرطلبان» کتابی برپایه تحقیقات علمی و بی‌طرفانه معرفی کتاب «هولوکاست و تجدیدنظرطلبان» اندیشمندان حوزه‌های مختلف علمی از جمله شیمی، فیزیک، تاریخ، جامعه‌شناسی، حقوق و... در تحقیقات علمی و بی‌طرفانه ادعای هلوکاست را رد کرده و جعلی بودن آن را اثبات کرده‌اند این کتاب به تمامی کارشناسان، سیاستگذاران، تصمیم‌گیرندگان و تمامی دوستداران انقلاب اسلامی و علاقه‌مندان به شناخت عمیق سیاست خارجی رژیم صهیونیستی، توصیه می‌شود
معرفی کتاب چگونگی سازماندهی و پیوند سازمان‌های صهیونیستی یهودی جهان معرفی کتاب چگونگی سازماندهی و پیوند سازمان‌های صهیونیستی یهودی جهان بین 13 تا 15 میلیون یهودی در جهان زندگی می‌کنند. از این تعداد، کمتر از 6 میلیون یهودی در سرزمین‌های اشغالی ساکن‌اند و بقیه در نقاط مختلف دنیا از جمله آمریکا و اروپا پراکنده شده‌اند موسسه تحقیقات و پژوهشهای سیاسی- علمی ندا در یک پژوهش علمی، دقیق و مستند روابط بخشی از این سازمانها را مورد تحقیق و بررسی قرار داده و به نتایجی مستند دست یافته است
موارد بیشتر
ویژه نامه فلسطین در سال 1393 ویژه نامه شماره 6 ویژه نامه فلسطین در سال 1393 فلسطین در سال 1393 فراز و فرودهایی داشته است. هرچند که در مجموع مسئله فلسطین در این سال تحت تأثیر تحولات منطقه‌ای و فرا‌منطقه‌ای قرار گرفته اما چندین واقعه در این پرونده سبب شد تا این موضوع همچنان «مسئله مزمن» منطقه خاورمیانه یا غرب آسیا باقی بماند.
موارد بیشتر
موضوعات
آخرین اخبار
دانشنامه
نظرسنجی
بولتن فلسطین تا چه حد در تحلیل مسائل فلسطین به شما کمک می کند؟
زیاد
متوسط
کم
نظری ندارم